I miejsce Internautów

Heritage Blue Oak

Heritage Blue Oak - I miejsce Internautów


Zegarek Blue Oak z Serii Heritage to połączenie oryginalnego wyglądu z trwałością i ciekawym zestawieniem kolorystycznym. Do jego produkcji wykorzystano drewno dębowe, naturalnie barwione w taki sposób, by podkreślić fakturę materiału i jednocześnie nadać mu nietuzinkowy charakter. Wyróżnia się ręcznym, dokładnym wykonaniem oraz wysoką niezawodnością, którą zapewnia japoński mechanizm kwarcowy Citizen. Zegarek zakonserwowano woskiem, dzięki czemu jest odporny na zachlapania.


I miejsce Jury

Raw Silver Oak

Raw Silver Oak - I miejsce Jury


Zegarek Raw z edycji Double Silver firmy Plantwear został wyprodukowany z drewna oraz kamienia. Wyróżnia się ręcznym, dokładnym wykonaniem oraz wysoką jakością. Koperta i tarcza zrobione zostały z dębu i naturalnego kamienia. Zegarek wyposażono w mechanizm kwarcowy Citizen oraz regulowany, nylonowy pasek pochodzący z recyklingu. Zegarek zakonserwowano woskiem, dzięki czemu jest odporny na zachlapania.


Sponsorem nagórd VIII konkursu Przyroda Ojczysta edycja 2017 jest firma Plantwear.

O firmie:

Plantwear działa na rynku od 2013 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą okularów, zegarków, a także pierścionków, które tworzone są ręcznie z naturalnych materiałów – drewna, kamienia i żywicy. Produkty Plantwear zyskują coraz większe grono fanów i skupiają ponad 400 tys. społeczność, inspirując do podkreślania swojej osobowości oraz indywidualizmu. Do ich wytwarzania wykorzystywane jest drewno przeznaczone do wycinki pochodzące z certyfikowanych upraw i konserwowane naturalnym woskiem.

Archiwum

2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Rok 2011
Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Czerwiec 2011

Zdjęcie miesiąca Internautów, Zdjęcie miesiąca Jury – czerwca 2011

Autor zwycięskiej fotografii otrzyma niepowtarzalną okazję, aby zaprezentować swoje zdjęcia na łamach portalu Ekologia.pl. W pierwszy weekend po ogłoszeniu wyników portal zaprezentuje zwycięskie zdjęcia na stronie głównej serwisu. Dodatkowo laureaci konkursu będą promowani na łamach naszego portalu.

Wszyscy zwycięzcy comiesięcznych edycji pod koniec roku wezmą udział w corocznym plebiscycie na najlepsze zdjęcie roku portalu Ekologia.pl!


Wybór Internautów
michalk
Wybór Jury
kopi