I miejsce Internautów

Drewniany Zegarek – Seria Royal – Jawor Falisty

Drewniany Zegarek – Seria Royal – Jawor Falisty - I miejsce Internautów


Drewniane zegarki serii Royal mogą pochwalić się iście królewskim designem i wykończeniem. Seria Royal to nasz flagowy model dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych (poprzez zastosowanie najlepszej jakości gatunków drewna). Każdy z modeli wyposażony jest w przejrzysty i czytelny datownik, srebrne wskazówki produkowane na zamówienie we Francji, oraz szkło mineralne (Niemcy). Zegarki napędzane są niezawodnym mechanizmem Miyota-Citizen.
Zegarki w pełni zaprojektowane, produkowane, i ręcznie składane przez Plantwear. Zegarki zabezpieczone są naturalnym, bezbarwnym i bezwonnym woskiem.


oraz voucher ufundowany przez sklep rustykalneuchwyty.pl

voucher - I miejsce Internautów

I miejsce Jury

Drewniany zegarek Seria Flake – Grey – Heban

Drewniany zegarek Seria Flake – Grey – Heban - I miejsce Jury


Nasze eleganckie uniwersalne zegarki drewniane charakteryzują się dokładnym, ręcznym wykonaniem oraz nowoczesnym wzornictwem. Użyliśmy tutaj tylko naturalnych materiałów. Koperta modeli Flake wykonana jest z trwałego hebanu, natomiast tarcza została zrobiona z drewna z naturalnymi łuskami. Te wyjątkowe zegarki wyposażyliśmy w najlepszy na rynku mechanizm kwarcowy Citizen, w srebrne, luminescencyjne wskazówki wyprodukowane we Francji oraz w skórzany, regulowany pasek o szerokości 20 mm. Każdy z zegarków jest odporny na zachlapania.


oraz voucher ufundowany przez sklep rustykalneuchwyty.pl

voucher - I miejsce Jury

Sponsorem nagród IX konkursu Przyroda Ojczysta edycja 2018 jest firma Plantwear.

O firmie:

Plantwear działa na rynku od 2013 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą okularów, zegarków, a także pierścionków, które tworzone są ręcznie z naturalnych materiałów – drewna, kamienia i żywicy. Produkty Plantwear zyskują coraz większe grono fanów i skupiają ponad 400 tys. społeczność, inspirując do podkreślania swojej osobowości oraz indywidualizmu. Do ich wytwarzania wykorzystywane jest drewno przeznaczone do wycinki pochodzące z certyfikowanych upraw i konserwowane naturalnym woskiem.

oraz sponsorem nagród IX konkursu Przyroda Ojczysta edycja 2018 jest sklep Rustykalneuchwyty.pl.

O firmie:

Sklep rustykalneuchwyty.pl to miejsce dla prawdziwych miłośników stylu rustykalnego. Tu, w jednym miejscu znajdziecie garść inspiracji, informacji wnętrzarskich i oczywiście produktów, które stanowią niezbędnik wielbiciela stylu retro. W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę uchwytów, gałek meblowych, stylowych zasuw i skobli, emblematów żeliwnych, kołatek do drzwi, okuć do skrzyń , kufrów i całą masę innych akcesoriów, które dodadzą wnętrzu retro charakteru. Koneser stylu retro znajdzie u nas również bogatą paletę produktów dekoracyjnych takich jak: ścienne mapy w starym stylu, ręcznie kute świeczniki czy drewniane zabawki jak za dawnych lat.
To nie wszystko!
Naszym konikiem są także rustykalne systemy drzwi przesuwnych. Oferujemy kilkanaście modeli drzwi przesuwnych: z jednego kawałka drewna, z tablicą kredową, w metalowej ramie czy pełne stalowe oraz różnorodne rodzaje prowadnic. Rustykalne uchwyty dają także możliwość skonfigurowania swojego wymarzonego stołu. Sam decydujesz o rodzaju i rozmiarze blatu dębowego oraz modelu nóg – a my dokładamy wszelkich starań, aby te marzenia spełniać.
Nasz bogato wyposażony magazyn kryje niejedną perełkę, która czeka na nowy dom!

Archiwum

2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Rok 2011
Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Lipiec

Zdjęcie miesiąca Internautów – lipiec 2011


Autor zwycięskiej fotografii otrzyma książkę „102 skarby polskiej przyrody”

Książka „102 skarby polskiej przyrody” autorstwa Katarzyny Sołtyk prezentuje wszystko co w polskiej przyrodzie najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe. Najpiękniejsze szczyty i panoramy, dzikie rzeki, pierwotne puszcze i chronione lasy, najbardziej urokliwe jeziora i wodospady, najciekawsze formy skalne, tajemnicze grzęzawiska, unikatowe rezerwaty roślinne i zwierzęce ostoje. Książka ta jest podsumowaniem wieloletniej fascynacji autorów i pracowników wydawnictwa Multico Polską Przyrodą i doskonale wpisuje się w przyświecające hasło przewodnie „Kocham Polską Przyrodę”.

Wydawnictwo: MULTICO Oficyna Wydawnicza
Liczba stron: 260


Zdjęcie miesiąca Jury – lipiec 2011


Autor zwycięskiej fotografii otrzyma książkę „Puszcze i lasy Polski”

Książka „Puszcze i lasy Polski” autorstwa dr inż. Doroty Zawadzkiej i mgr inż. Ewy Kwiecień prezentuje całą gamę bogactwa i różnorodności lasów Polski. Zawiera znakomicie ilustrowane opisy ponad 50 kompleksów leśnych, uwzględniając między innymi ich charakterystykę przyrodniczą, szatę roślinną, świat zwierząt czy związki z historią kraju. Do książki dołączona jest płyta CD ze streszczeniem w języku angielskim.

Wydawnictwo: MULTICO Oficyna Wydawnicza
Liczba stron: 304


Wyróżnienie – lipiec 2011


Autor wyróżnionej fotografii otrzyma książkę „Co w dziczy kwiczy. 35 niezwykłych opowieści o polskich zwierzętach”

Pełne pasji i inteligentnego humoru teksty Tomasza Kłosowskiego, znanego fotografa i znawcy rodzimej przyrody, wprowadzą czytelnika w niezwykły świat zwierząt, będący dosłownie na wyciągnięcie ręki. W książce „Co w dziczy kwiczy” znajdują się fascynujące opowieści zarówno o gatunkach pospolitych, z którymi obcujemy na codzień, jak i o tych rzadkich, chronionych, widywanych sporadycznie. Czytelnik dowie się więc, jakie włosy ma jeż, dlaczego bocian czarny ma białe pisklęta, oraz czy chełbia modra ma płeć. Poznaj polskie ptaki, ssaki, gady, płazy i bezkręgowce od zupełnie innej strony.

Wydawnictwo: MULTICO Oficyna Wydawnicza
Liczba stron: 120