I miejsce Internautów

Heritage Blue Oak

Heritage Blue Oak - I miejsce Internautów


Zegarek Blue Oak z Serii Heritage to połączenie oryginalnego wyglądu z trwałością i ciekawym zestawieniem kolorystycznym. Do jego produkcji wykorzystano drewno dębowe, naturalnie barwione w taki sposób, by podkreślić fakturę materiału i jednocześnie nadać mu nietuzinkowy charakter. Wyróżnia się ręcznym, dokładnym wykonaniem oraz wysoką niezawodnością, którą zapewnia japoński mechanizm kwarcowy Citizen. Zegarek zakonserwowano woskiem, dzięki czemu jest odporny na zachlapania.


I miejsce Jury

Raw Silver Oak

Raw Silver Oak - I miejsce Jury


Zegarek Raw z edycji Double Silver firmy Plantwear został wyprodukowany z drewna oraz kamienia. Wyróżnia się ręcznym, dokładnym wykonaniem oraz wysoką jakością. Koperta i tarcza zrobione zostały z dębu i naturalnego kamienia. Zegarek wyposażono w mechanizm kwarcowy Citizen oraz regulowany, nylonowy pasek pochodzący z recyklingu. Zegarek zakonserwowano woskiem, dzięki czemu jest odporny na zachlapania.


Sponsorem nagórd VIII konkursu Przyroda Ojczysta edycja 2017 jest firma Plantwear.

O firmie:

Plantwear działa na rynku od 2013 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą okularów, zegarków, a także pierścionków, które tworzone są ręcznie z naturalnych materiałów – drewna, kamienia i żywicy. Produkty Plantwear zyskują coraz większe grono fanów i skupiają ponad 400 tys. społeczność, inspirując do podkreślania swojej osobowości oraz indywidualizmu. Do ich wytwarzania wykorzystywane jest drewno przeznaczone do wycinki pochodzące z certyfikowanych upraw i konserwowane naturalnym woskiem.

Archiwum

2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Rok 2011
Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Sierpień

Zdjęcie miesiąca Internautów – sierpień 2011


Autor zwycięskiej fotografii otrzyma książkę „POLSKA. Najpiękniejsze, najciekawsze, najcenniejsze”

Praca zbiorowa „POLSKA. Najpiękniejsze, najciekawsze, najcenniejsze” przedstawia wyjątkowe i unikalne skarby naszego kraju. Przedstawia najwspanialsze zamki i pałace, piękne miasta, malownicze miasteczka, uzdrowiska i wyniosłe klasztory. Pozwoli przyjrzeć się jedynej w swoim rodzaju architekturze drewnianej i ciągle żywym lokalnym tradycjom. Zapraszamy do pasjonującej podróży po Polsce tradycyjnej i nowoczesnej, pięknej i gościnnej.

Wydawnictwo: MULTICO Oficyna Wydawnicza
Liczba stron: 216


Zdjęcie miesiąca Jury – sierpień 2011


Autor zwycięskiej fotografii otrzyma książkę „Prawdziwa Polska. Skarby nadwiślańskiej krainy”

Polska jest krajem wyjątkowym, a album „Prawdziwa Polska. Skarby nadwiślańskiej krainy” jest tego najlepszym dowodem. Przekonasz się o tym, oglądając niezwykłe zdjęcia najlepszych polskich fotografów i czytając napisane z pasją, wciągające teksty.

Poznasz piękne i różnorodne krajobrazy, bujną roślinność, fascynujące zwierzęta, tętniące życiem miasta, unikalne w skali światowej zabytki, bogactwo kulinarne czy wreszcie folklor i tradycje, których zazdrości nam cała Europa. Wszystko, z czego każdy Polak powinien być dumny.

Do książki dołączona jest płyta CD z prezentacją 100 najpiękniejszych zdjęć zawartych w albumie z komentarzami w języku polskim i angielskim. Tekst polski czyta Krystyna Czubówna. Tekst angielski czyta Jan Wilkans.


Wydawnictwo: MULTICO Oficyna Wydawnicza
Liczba stron: 300


Wybór Internautów
hos73
Wybór Jury
prox81