PARTNERZY


SPONSORZY


Zgłoś swoje zdjęcie »

Zapraszamy do wzięcia udziału w aktualnie szóstej edycji konkursu „Przyroda Ojczysta”. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, a dodawanie zdjęć możliwe jest po zarejestrowaniu się na portalu Ekologia.pl.

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zamieszkałych na terenie Polski, bez względu na wiek zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Zgłoszenie prac następuje poprzez wzięcie udziału w comiesięcznym głosowaniu na Zdjęcie Miesiąca. Począwszy od stycznia, co miesiąc można zgłaszać nowe zdjęcia do konkursu. Uczestnicy zgłaszają amatroskie jak również profesjonalne zdjęcia przedstawiające piękno przyrody. Laureaci Zdjęć Miesiąca z całego roku 2016 w styczniu 2017 wezmą udział w potyczkach o tytuł Laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2016.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie regulaminu konkursu.

Terminy

Nadsyłanie zdjęć: Cały rok

Obrady jury: Na początku każdego miesiąca

Głosowanie internautów: Cały rok

Rozstrzygnięcie konkursu: 20 stycznia 2017

Zasady zgłaszania zdjęć

By zgłosić swoje prace do konkursu należy zapisać się do naszej społeczności, stworzyć galerię i dodać zdjęcie do konkursu Zdjęcie miesiąca.

Konkursowe fotografie muszą spełniać następujące wymagania:

  • fotografie muszą zostać wykonane na terenie Polski
  • minimalna rozdzielczość obrazu: 800x600px (600x800px)
  • maksymalna rozdzielczość obrazu: 1024x768px (768x1024px)
  • maksymalna wielkość pliku: 1MB (.jpg)
Nagrody

Zwycięzcy Zdjęć Miesiąca oraz Laureaci konkursu Przyroda Ojczysta otrzymają nagrody ufundowane przez Seart, MULTICO Oficyna Wydawnicza i Helion.