Napisany o 14:04 dnia 2012-08-01

Chciałabym Serdecznie zaprosić Panie na zorganizowany babski wypad w Beskidy!

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, działam dzięki dofinansowaniu gminy Sosnowiec organizuje 17 sierpnia drugi z trzech trekkingów górskich dla pań w każdym wieku, bez względu na kondycję fizyczną – wystarczą dobre chęci i miłość do gór!

Będą górskie wędrówki, wieczory przy ognisku, warsztaty rozwojowe oraz dużo dobrej zabawy!

wyjeżdżamy 17 sierpnia w godzinach popołudniowych z Sosnowca.

Po przyjeździe wyruszamy na szlak wiodący ze Szczyrku do Schronisk na Klimczoku, stamtąd zejdziemy do Chaty Wuja Toma gdzie organizatorzy zapewniają zakwaterowanie oraz noclegi dla uczestniczek. Stamtąd też wyruszymy w dalszą drogę w kierunku schroniska na Klimczoku. Przejdziemy przez Magurę, Równię, Kozią Górę by dojść do Szyndzielni. Ostatni dzień spędzimy w centrum Szczyrku, skąd już bez większych bagaży wejdziemy zielonym szlakiem na Skrzyczne – Najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego.

W trakcie trwania wycieczki odbędą się warsztaty rozwoju osobistego „Lecące dzikie gęsi”. Warsztat ten jest propozycją pracy z ograniczającymi przekazami rodzinnymi, które zakłócają naturalny przepływ sił życiowych, zaburzając wewnętrzną integralność i poczucie spełnienia.

Termin: 17-19 sierpnia lub 21-23 września
Cena wycieczki: 300 zł
Cena zawiera koszt przejazdu, noclegu, obiadokolacji, ogniska, warsztatu oraz opiekuna górskiego. Cena nie obejmuje ubezpieczenia!

Trasy przygotowane zostały tak, by każda z uczestniczek mogła znaleźć w nich coś dla siebie. Istnieje możliwość modyfikacji trasy w momencie trudnych warunków atmosferycznych lub problemów związanych z ogólną kondycją grupy.

Być może po tym wyjeździe zechcą Panie dołączyć do naszego Stowarzyszenia?

Szczegóły: biuro.akt@gmail.com, tel. 32 266 16 72, www.aktywnekobiety.org.pl
Napisany o 10:10 dnia 2012-08-11
Witam,
dziękuję serdecznie za zaproszenie, świetny pomysł i trasa wycieczki.
Bardzo chciałabym wziąć udział, ale niestey nie mogę.
Życzę udanej wyprawy i dobrej pogody.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.