Posted at 14:38 on 2010-03-22
______________________________________________________________________
MIEJSCE I – „Przyroda Polski. Cztery pory roku”

autor: Tomasz Kłosowski
Format: 25 x 29 cm
Liczba stron: 256
Oprawa: twarda z twardym etui z okienkiem

Album „Przyroda Polski. Cztery pory roku” w subtelny i pełen uroku sposób przybliża zmiany zachodzące w przyrodzie wraz z nadejściem kolejnych pór roku. Pokazuje wiosenny rozkwit, letni wybuch obfitości, jesienne przygotowanie na trudne chwile i wreszcie zimową walkę o przetrwanie. Ten ekskluzywny album jest wydany w twardym etui z oryginalnym „okienkiem”. Prestiżowy, metaliczny kolor etui bezpośrednio nawiązuje do koloru grzbietu książki.


______________________________________________________________________
MIEJSCE II – „Fotografujemy Ptaki”

autorzy: Grzegorz i Tomasz Kłosowscy
Format: 25 x 22 cm
Liczba stron: 216
Oprawa: twarda

"Fotografujemy ptaki" to poradnik fotograficzny, album z fascynującymi zdjęciami i jednocześnie barwna opowieść o ptakach, pasji ich poznawania i przygodzie poszukiwania. Autorzy, znani i cenieni fotograficy, wiedzą o ptakach prawie wszystko i jak mało kto potrafią o nich opowiadać. Podglądamy wraz z nimi rzadkie gatunki w leśnych ostępach a i te pospolite, na podwórkach i w ogrodach.


______________________________________________________________________
MIEJSCE III – „30 najdzikszych miejsc w Polsce”

autory: Paweł Fabijański
Format: 24 x 30 cm
Liczba stron: 184
Oprawa: twarda

Album pokazujący najdziksze miejsca w Polsce. Materiał do tej książki autor zbierał latami, podróżując po wszystkich zakamarkach naszego kraju, zapuszczając się w ostępy polskich puszcz, wędrując przez dzikie górskie polany, odwiedzając morskie nadbrzeża.
Edited by las-ksiazek, 10 year(s) ago